Ağrı Sex Shop

Cinsel isteksizlik artık sorun olmaktan çıkıyor. Ağrı Bayan Azdırıcı Damla kullanarak cinsel isteksizlik sorunlarınıza veda edebilirsiniz. Eros Damla kadın cinsel dürtüsü geliştirmek için formule edilmiş doğal tamamen güvenli, yüksek kalitede bitkisel bayan azdırma damlasıdır. Afrodizyak damla, afrodizyak ilaçlar arasında en etkili bayan azdırma damlası olarak üretilen bayan azdırıcı damla olup Kadın libidosu’nu arttırmak ve sekse olan isteğini harekete geçirmek için etkileri kuvvetli olan bitkilerden formüle edilmiştir.

Ağrı Kadın Azdırıcı Damla hemen sahip olmak için whatsapp hattından bizlere ulaşabilirsiniz. Ağrı hizmet verdiğimiz ilçelerimiz Diyadin, Doğubayazıt, eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak da hizmet sunmaktayız her türlü sorunlarınız için bize whatsapp dan ulaşabilirsiniz.

Ağrı tüm bölgelerine hizmet sunmaktayız, en önemlisi ise tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde paketlenerek kargoya teslim edilir.

Eros Sayesinde Daha Mutlu Anlar Yaşayın.

Bayan Azdırıcı Eros Damla Nasıl Kullanılır ? Eros damla bir bardak içeceğe 6-7 damla damlatılarak kullanılır. İçildikten 15-20 dakika sonra etkisini göstermeye başlar.


Kullanacağınız içeceğin sıcak yada yoğul olması hiç farketmez. Çünkü çay kahve gibi sıcak içiçeklerde de kullanabilirsiniz.

Eros Damlayı asitli içeceklerle kesinlinkle kullanmayınız. Kola fanta gibi içecekler yüksek asit içerdiğinden köpürme meydana gelmektedir. Kola yerine meyve suyu vişne portakal suyunu terciğ ediniz.

Daha fazla etki almak için lütfen onarılan dozdan fazlasını kullanmayınız ancak  fazla doz kullanıldığında ise hemen en yakın sağlık kurumuna müracaat ediniz.

Bayan Azdırıcı Eros Damla Nasıl Kullanılır ? Ağrı

Eros damla bir bardak içeceğe 6-7 damla damlatılarak kullanılır. Ancak İçildikten 15-20 dakika sonra etkisini göstermeye başlar.

Gecelerinizi Renklendirin. Kullanacağınız içeceğin sıcak yada yoğul olması hiç farketmez. Çay kahve gibi sıcak içiçeklerde de kullanabilirsiniz.

Eros Damlayı asitli içeceklerle kesinlinkle kullanmayınız. Kola fanta gibi içecekler yüksek asit içerdiğinden köpürme meydana gelmektedir. Kola yerine meyve suyu vişne portakal suyunu terciğ ediniz.

Daha fazla etki almak için lütfen onarılan dozdan fazlasını kullanmayınız fazla doz kullanıldığında ise hemen en yakın sağlık kurumuna müracaat ediniz.

Eros Azdırıcı Damla Kullanıcı Yorumları

Ağrı azdırıcı damla

Eros Azdırıcı Damla Sipariş Formu

Comments are closed

Bilgi iste
Merhaba bilgi almak istiyorum